Корисне

1. До початку експлуатації

1.1. Прочитати та усвідомити посібник з експлуатації У будь-якій інструкції завжди можна знайти щось нове та корисне.

1.2. Накачать шины до необходимого давления Практика показала, что недостаточное давление приводит к протиранию камер. Также увеличивается расход заряда АКБ. Периодически проверяйте давление в колёсах! Для удобства используйте удлинитель с воздушным клапаном для накачки колес. Стандартным если использовать то при откручивании обратно стравливает воздух

Таблиця рекомендованого тиску в шинах 8,5 × 2″ (посадковий діаметр 156 мм)

1.3. Посадити на клей гумовий «чобіток» гачка на задньому крилі Деякі вважають, що вони дуже дбайливо ставляться до речей і ніколи не втратять цю гумку, але все ж таки їм доводиться купувати нову гумку. Не повторюйте їхньої помилки!

1.4. Через приложение установить уровень рекуперации «низкий» Так Вам будет легче понять управляемость самоката и не «нырять» через руль. Впоследствии сможете определиться, какой уровень рекуперации наиболее удобен для Вас.

1.5. Перевірити різьбові з’єднання буває, що на самокаті розкручуються різні гвинти. Тому дуже важливо перевірити усі різьбові з’єднання. Особливу увагу варто приділити осі складання, кріпленню підніжки та чотирьом гвинтам, які кріплять кермо до стійки. Різьблення даних з’єднань необхідно обробити фіксатором різьблення. Також варто звернути увагу на підшипники заднього колеса, оскільки вони іноді прокручуються в посадковому місці колеса. Для усунення прокручування необхідно нанести на посадкове місце фіксатор. Через додаток встановити рівень рекуперації «низький». Тож Вам буде легше зрозуміти керованість самокату і не «пірнати» через руль. Згодом зможете визначитися, який рівень рекуперації найзручніший для Вас.

2.1. Встановити підтримку заднього крила і зробити герметизацію заднього ліхтаря При русі по плитці, тріщинам в асфальті, стикам та з’їзді з бордюру амплітуда коливань заднього крила досить відчутна, що неминуче призводить до його поломки в місцях кріплення до деки. Жорстка фіксація крила за допомогою підтримки вирішує цю проблему. Якщо Ви вирішили не встановлювати підтримку, обов’язково встановіть захист дроту заднього ліхтаря, інакше дріт перетереться. На самокатах із нової партії захист уже встановлений. Корпус заднього ліхтаря не герметичний і вбирає пил і воду, що впливає на його працездатність.

>2.3.

Зменшити вузол складання Для зменшення зношування, необхідно нанести невелику кількість мастила на рухомі деталі вузла. Підійде літол або силіконове мастило.

Також налаштування вузла складання та можливе встановлення тонкого метелика

2.5. Відрегулювати гальмо Гальма завжди повинні бути ефективними та у справному стані! При раптовому відключенні електроніки механічне гальмо — це Ваш єдиний шанс

2.6. Придбати набір шестигранників та ключі Для ремонту самокату Вам знадобляться наступні інструменти:

1. Шестигранники: 2, 2,5, 3, 4 та 5 мм.

2. Торкс: Т10 та Т20.

3. Викрутка «хрест» PH1.

4. Рожкові ключі: 8, 10 та 18мм.

5. Насос з манометром та повітряним клапаном

3.1. Просочити обмотки МК та превентивно замінити підшипники. Відповідно герметизувати МК Для зниження ризику міжвиткового замикання необхідне додаткове просочення обмоток двигуна. На думку фахівців, найкраще для цього підходить епоксидна смола. Також необхідно зміцнити датчики Холла термостійкою рідкою гумою. Рідні підшипники – це велика лотерея. Тому їх краще замінити на якісні, які не пропускатимуть вологу. Промазати кришку МК герметиком. Дуже актуально для версії PRO.

3.2. Просочити обмотки МК та превентивно замінити підшипники. Відповідно герметизувати МК Для зниження ризику міжвіткового замикання необхідне додаткове просочення обмоток двигуна. На думку фахівців, найкраще для цього підходить епоксидна смола. Також необхідно зміцнити датчики Холла термостійкою рідкою гумою. Рідні підшипники – це велика лотерея. Тому їх краще замінити на якісні, які не пропускатимуть вологу. Промазати кришку МК герметиком. Дуже актуальним є для версії PRO.

3.3. Встановити накладку на панель із кнопкою включення Спори про герметичність кнопки точаться досі. Чи хочеться Вам гадати із цього приводу під час випадкового дощу? Накладка закриває це питання

4.1. Встановити покришки 10″ Рідні шини 8,5×2″ при нормальному тиску досить жорсткі, що іноді викликає дискомфорт. Широке поширення набули шини 10 × 2″ призначені для колясок. Їх перевага полягає в відносно невисокій ціні та м’якості, за рахунок якої можна їздити з комфортом навіть по бруківці. Але є і мінуси. Буває нелегко домогтися рівної посадки, трохи втрачається динаміка, а прослужать вони приблизно 500 км., Ті, хто перейшов на ці шини, дуже задоволені. для встановлення знадобиться невелика доопрацювання. Також вийшли оновлені покришки, вони проходять більше пробігу до 3000 км.

Ще існують шини 10 × 2,25″. За комфортом вони кращі (сам на таких їжджу). Прослужать довше, ніж 10 × 2″. Але їх установка вимагатиме значного втручання у конструкцію самокату та фінансових вкладень. Також з’явилися безкамерні (не литі) шини 8,5 × 2″. Можливе використання антипрокольної рідини.

4.2. Встановити прошивку сторонніх розробників Прошивка дозволяє зняти обмеження швидкості, підвищити потужність, старт з меншою швидкістю та ін. Також можна скористатися конструктором та самостійно зібрати прошивку. Пам’ятайте, що після прошивки реальний пробіг буде меншим за прогнозований у додатку.

4.3. Перенести підніжку вперед Це дозволить уникнути травми ноги. І самокат буде стійкішим.

4.4. Встановити додаткову фару світла від штатної фари не завжди достатньо, а гарна освітленість – це безпека.

Додаткові фари бувають автономні, з власним акумулятором і фари, які необхідно підключати до АКБ самокату.

4.5. Встановити збільшену або додаткову АКБ:

Додаткова АКБ дозволяє підвищити пробіг. Кладеться в сумку на платформі, що встановлюється).

Збільшена АКБ дозволяє підвищити пробіг чи підвищити пробіг і швидкість, залежно від конфігурації АКБ. Встановлюється замість штатної АКБ.

Розшифровка кодів помилок M365

Помилки можна вважати у трьох місцях
1) Додаток, якщо вдається підключитися до BLE модулю, що найчастіше не можливо, там же зрідка буває розшифровка помилки
2) Писк у вигляді довгих та коротких сигналів
3) Зелений світлодіод на основному контролері самокату

всі помилки двозначні, довгі сигнали – перша цифра, короткі – друга цифра, за кількістю.

Більшість кодів отримана з аналізу коду прошивки та експериментальним шляхом, можливі неточності. Коди наведені для прошивки v1.3.0, інші можливі зміни.

10 – Помилка комунікації з головним модулем
11, 12, 13, 28, 29 – Помилки калібрування датчиків струму або проблеми із силовими ключами.
14, 15 – Помилки ручки акселератора та ручки гальма
18 – Помилка датчиків Холла
21 – Помилка обміну даними з BMS
22, 23 – Помилка серійного номера BMS
24 – Не вірна напруга живлення
27 – Чи не вірний серійний номер. Насправді означає, що контролер був активований і потрібна сервісна процедура, доступна на фабриці, в сервіс-центрах і деяким дилерам.
39 – Аналогічно попередньому, але якщо контролер активували не правильно
35
36 – Помилка датчика температури батареї або перегрів
40 – Помилка датчика температури контролера або перегрів

Інших кодів під час аналізу прошивки знайдено не було, значення уточнюються, сторінка оновлюватиметься.

M365 Standart
 BLE Стандартна версія
BLE_072_Stok

M365 Custam
BLE Для кастомних прошивок
classic_BLE073_custom

M365+Клон Дисплей
BLE Для кастомних прошивок
BLE_074_custom
З відображенням відсотків на дисплеї
BLE_074_custom

M365 Pro (Прошка оригінал дисплей)
BLE Стандартна версія
BLE90 Stok

M365 Pro (Прошка оригінал дисплей)
BLE Для кастомних прошивок
BLE_074_custom
З відображенням відсотків на дисплеї

BLE_074_custom

Конструктор Прошивок
ТУТ

Завантажувач Прошивок
1) Щоб завантажити APK, натисніть на логотип нижче:
m365downg

Щоб завантажити з Google Play
Натисніть нижче

m365 DownG

2)XiaoFlasher m365(Pro/1S/Pro2) — NineFlasher ES-G30 (бета-версія)
Щоб завантажити з Google Play
Натисніть нижче на логотип
XiaoFlasher m365(Pro/1S/Pro2) - NineFlasher ES-G30

ибо ТУТ

 

Прошивка

Прошивка, яку я збираюся запропонувати, доступна в 3 версіях з різним рівнем потужності:

 • ЛЕГКИЙ: помірне збільшення пікової потужності порівняно з оригінальним M365, плавність ходу реалізована. Автономність заряджання без особливих значних падінь. Обмеження швидкості немає у всіх режимах, обмеження визначається потужністю.
 • ШВИДКІСТЬ: відмінне збільшення пікової потужності в порівнянні зі стандартним самокатом, плавність ходу в порівнянні з прошивкою материнської компанії. Дальність дії батареї скорочується пропорційно до того, наскільки використовується нова потужність самокату. Обмеження швидкості немає у всіх режимах, обмеження визначається потужністю. Версія прошивки із класичним «правильним компромісом».
 • EXTREME: найпотужніша версія. Відмінна пікова потужність (може втомлювати переднє колесо), дуже агресивний розгін. Дуже невеликий пробіг. Не рекомендується для людей, які їдуть у далекі, важкі чи довгі та круті підйоми. Будьте обережні влітку, стежте за температурою через програму M365 Tools / M365 Dashboard .

Моніторинг температури дуже важливий, якщо ви використовуєте версію Speed або Extreme, температуру двигуна потрібно тримати під контролем, просто торкаючись двигуна, якщо ви не можете тримати руку в спокої більше 10-15 секунд, ви, ймовірно, перебільшуєте. Температуру акумулятора та блоку керування можна контролювати за допомогою програми M365 Tools / M365 Dashboard .

 

Технічна специфікація

 
Версія138138138
Пікова нормальна потужність650 Вт780 Вт1000 Вт
Эко Сила350 Вт350 Вт350 Вт
Початкова швидкість3 км / ч3 км / ч3 км / ч
Free Rolling
Дросель
ВодійВся вагаДо 100 кгДо 70 кг

Найкраща прошивка для Xiaomi M365: СКАЧАТИ

Натисніть на логотип, щоб завантажити вибрану прошивку:

Встановлення прошивки

Будь ласка, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: якщо у вас є скутер, оновлений до останньої версії домашньої прошивки Xiaomi або 1.7.1 (видимої через офіційний додаток Xiaomi або через всі миготливі програми), використовуйте додаток Xiao Flasher STANDARDLIGHT / STANDARDSPEED / STANDARDEXTREME.zip) категорично не прошивати BLE! Просто прошийте файл прошивки, щоб усе запрацювало!

Якщо ні (як і в більшості випадків), повністю дотримуйтесь наведеного нижче посібника:

Перший крок: виправлення BLE

Якщо скутер був ненавмисно оновлений останньою прошивкою (за винятком 1.7.1, про яку я згадував вище), процес блокує доступ до незашифрованої прошивки, тобто до оновлених і налаштованих через останню версію BLE. BLE є компонентом прошивки самокату та встановлюється на дисплей. Дисплей – це частина самокату, що взаємодіє з вашим смартфоном. Нещодавній BLE спробує заблокувати обмін даними для встановлення нової прошивки, тому ви повинні спочатку знизити BLE до версії, яка дозволяє цей процес, в даному випадку 072.

Почнемо із ЗАВАНТАЖЕННЯ BLE, яка потім дозволяє вам прошивати прошивку. НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ

Потім вам потрібно встановити програму M365 DownG на свій мобільний телефон Android,  натиснувши ТУТ або на логотип нижче:

● Увімкніть Bluetooth та GPS на смартфоні, увімкніть самокат (я також активую режим польоту на смартфоні, щоб не було проблем).

● Запустіть програму  M365 DownG .

● Програма просканує для пристроїв поблизу , натисніть на самокат, який відображатиметься як  MIScooter6560 чи схоже ім’я.

● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію», після повідомлення «Запит версії скутера» ви побачите таку інформацію, як BLE, BMS та DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.

● Потім натисніть «Відкрити кошик»  і знайдіть щойно завантажений файл з ім’ям  BLE072.zip.

● Натисніть   Flash Bin.

● Тримайтеся ближче до самокату.

● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО! Тепер ваш BLE підходить для отримання кастомізованої та розширеної прошивки!

Другий крок: встановлення прошивки

Після завантаження однієї з трьох прошивок:

● Запустіть програму  M365 DownG .

● Програма просканує для пристроїв поблизу , натисніть на самокат, який відображатиметься як  MIScooter6560 чи схоже ім’я.

● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію», після повідомлення «Запит версії скутера» ви побачите таку інформацію, як BLE, BMS та DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.

● Потім натисніть Open Bin і знайдіть файл, який ви щойно завантажили, у варіантах STANDARDLIGHT / STANDARDSPEED / STANDARDEXTREME.zip.

● Натисніть   Flash Bin.

● Тримайтеся ближче до самокату.

● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО!

Оновлення виконане! Тепер перезапустіть скутер! Тепер ваш самокат стане набагато потужнішим!

 

Прошивка

Прошивка, яку я збираюся запропонувати, доступна в 3 версіях з різним рівнем потужності:

 • ПЛАВНИЙ: потужність аналогічна оригінальному M365 PRO, але доставка і плавність дуже добре реалізовані в режимі СПОРТ. Швидкість розблокована. Також сумісний з M365 Standard (він буде досить популярним) з Dashboard PRO та з BLE 0.73 (Клацніть для отримання додаткової інформації).
 • СПОРТ: переваги SMOOTH, + 130 Вт порівняно з оригінальною M365 PRO, версією, яку я зараз регулярно використовую, так як вона важить 92 кг
 • ГОНКА : переваги SMOOTH, +250 Вт в порівнянні зі стандартним самокатом, дуже агресивне прискорення, дуже висока прошивка та багато іншого, що пов’язане з ризиком перегріву, рекомендується для легких людей і тих, хто не здійснює багато підйомів. Будьте обережні влітку, следите за температурою через додаток M365 Tools / M365 Dashboard.

Контроль температури дуже важливий у всіх трьох випадках, температуру двигуна потрібно тримати під контролем, просто торкаючись двигуна, якщо ви не можете тримати руку в спокої більше 10-15 секунд, ви, ймовірно, перебільшуєте. Температуру акумулятора та блоку керування можна контролювати за допомогою вищезгаданої програми.

 
 

Таблиця результатів

 
Версія1.5.51.5.51.5.5
Пікова потужністьВ наявності ~ 850 Вт980 Вт1100 Вт
Початкова швидкість3 км / ч3 км / ч3 км / ч
Сльозогінний
ЭКО прискорювачНа основі швидкостіНа основе скоростиНа основе скорости
Привід дросельної заслінкиНа основі швидкостіНа основе скоростиНа основе скорости
Спортивний прискорювач
Водій:Вся вагаДо 95 кгДо 75 кг
Сумісність:M365 PRO,
M365
+ PRO DASH,
M365 +
BLE 073
M365 PROM365 PRO

Найкраща прошивка для Xiaomi M365 PRO: ЗАВАНТАЖИТИ

Прошивку можна завантажити як для шин 8,5 дюймів (стандартний розмір, лівий стовпець), так і для шин 10 дюймів (правий стовпець).

Встановлення прошивки

Прошивки мають максимальну продуктивність з BLE 090 з альтернативними BLE, такими як CamiBLE для червоного спідометра, вони можуть мати затримки у відповіді. Якщо ви оновили свій скутер, BLE, ймовірно, спробує заблокувати встановлення прошивки. Тому потрібно встановити BLE 090.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

 • Якщо у вас є скутер, оновлений до останньої версії домашньої прошивки Xiaomi або 1.7.1 (видимої через офіційний додаток Xiaomi або через все прошиваючі програми), використовуйте програму XiaoFlasher та прошиваючіе тільки файл прошивки (PROSMOOTH/PROSPORT/PRORACE.zip), категорично не прошивайте BLE! Просто прошийте файл прошивки, щоб усе запрацювало!
 • Якщо у вас є стандарт M365 з наступним встановленням неоригінальної приладової панелі M365 PRO (тобто не з BLE 090, 110), дотримуйтесь тільки другої частини цього посібника, таким чином, не прошивайте BLE, а тільки прошивку!

Якщо ви не потрапляєте в ці два конкретні випадки, слідуйте керівництву від початку до кінця.

Частина 1: Завантажте та встановіть BLE 090

Почнемо із ЗАВАНТАЖЕННЯ BLE, яка потім дозволяє вам прошивати прошивку. НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ

Потім вам необхідно встановити програму M365 DownG на свій мобільний телефон Android, натиснувши ТУТ (якщо воно недоступне у Play Store, Натиснувши ТУТ, щоб завантажити APK прямо) або на логотип нижче:

M365 DownG

● Увімкніть Bluetooth та GPS на смартфоні, увімкніть самокат (я також активую режим польоту на смартфоні, щоб не було проблем)

● Запустіть програму M365 DownG .

● Програма просканує для пристроїв поблизу, натисніть на самокат, який відображатиметься як MIScooter6560 або схоже ім’я.

● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію», після повідомлення «Запит версії скутера» ви побачите таку інформацію, як BLE, BMS та DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.

● Потім натисніть «  Відкрити кошик»  і знайдіть щойно завантажений файл з ім’ям BLE090_PRO.zip.

● Натисніть  Flash Bin.

● Тримайтеся ближче до самокату.

● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО! Тепер ваш BLE підходить для отримання кастомізованої та розширеної прошивки!

Частина 2: Встановлення прошивки

● Увімкніть Bluetooth та GPS на смартфоні, увімкніть самокат (я також активую режим польоту на смартфоні, щоб не було проблем)

● Запустіть програму M365 DownG.

● Програма просканує для пристроїв поблизу, натисніть на самокат, який відображатиметься як MIScooter6560 або схоже ім’я.

● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію», після повідомлення «Запит версії скутера» ви побачите таку інформацію, як BLE, BMS та DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.

● Потім натисніть «Відкрити кошик»  і знайдіть щойно завантажений файл з ім’ям у варіантах PROSMOOTH / PROSPORT / PRORACE.zip.

● Натисніть  Flash Bin.

● Тримайтеся ближче до самокату.

● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО! Прошивка встановлена! Перезавантажте самокат та насолоджуйтесь новою прошивкою!

Поширення нової серії Essential/1S/Pro2 також створює деяку плутанину при встановленні прошивки. Тому ми вирішили опублікувати «Найкращу прошивку Xiaomi V2», універсальний пакет для всіх скутерів Xiaomi першої та другої серій.

 

Версії прошивок пакету «Краща прошивка Xiaomi V2»

У комплект постачання входять чотири силові версії. Потужність буде запасу в режимах ECO та DRIVE, зміниться лише у режимі SPORT. Оскільки це універсальний пакет, ми вирішили представити четверту версію (порівняно з класичними трьома), щоб задовольнити власників M365 Standard та 1S або власників Pro/Pro2, які шукають дуже консервативну прошивку. Пам’ятайте, що максимальна швидкість, яку можна досягти в режимах SPORT різних версій, однакова, змінюється лише прискорення. Фактично, для досягнення високих швидкостей достатньо всього кількох ват, ват впливає на прискорення та здатність долати підйоми. Ось версії:

 • ТУРИСТИЧНА ВЕРСІЯ: найменш потужна з максимальною потужністю близько 750 Вт. Його режим SPORT у будь-якому випадку дасть гарний приріст продуктивності самокатам серії M365/1S без надмірної витрати заряду батареї. Його також можна використовувати на Pro1 (це призведе до невеликого зниження максимальної потужності в порівнянні з вихідною прошивкою, але з оптимізацією) і на Pro2 (та ж потужність, що і оригінальна прошивка, але оптимізована). Єдина версія, яку можна встановити Xiaomi Essential.
 • ГОЛОВНА ВЕРСІЯ: Пікова потужність 850 Вт високо цінується, оскільки вона вже присутня в попередньому пакеті прошивки. Це призводить до відмінного збільшення потужності M365/1S (теоретичний максимум, до якого вони можуть бути безпечно доведені), більш ніж хорошого збільшення потужності на Pro2, а також загального підвищення продуктивності на Pro1. Моніторинг температури рекомендується особливо у літній сезон та використання у спорті (навіть якщо ми ніколи не стикалися з будь-якими проблемами). Ми рекомендуємо одну програму — M365 Dashboard.
 • СПОРТИВНА ВЕРСІЯ: пікова потужність 1000 Вт. Рекомендується лише для серії Pro1/Pro2. Великий приріст потужності. У разі використання в режимі СПОРТ необхідно контролювати температуру блоку керування. Також рекомендується посилити блок керування *, додавши олова в гусениці та замінивши МОП-транзистори, особливо якщо водій важкий і ви часто стикаєтесь з пагорбами.
 • Гонкова версія: найпотужніша з потужністю 1150 Вт, очевидно, тільки для Pro1 / Pro2. При очевидному збільшенні витрати заряду батареї це дає справді важливе прискорення. На наш погляд, необхідно посилити блок керування * та стежити за температурою, особливо для важких водіїв.

 

Будь ласка, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ми виявили, що на Xiaomi Essential через обмеження BMS потужність залишається 400 пікової, незалежно від завантаженої прошивки. Однак ми рекомендуємо завантажувати лише версію Touring. Незважаючи на постійну пікову потужність, відбудеться збільшення швидкості та оптимізація кривої виходу.

Для тих, хто має версії Smooth, Sport і Race попереднього пакета: характеристики аналогічні, трохи вищі в цьому пакеті (що майже непомітно), обмеження швидкості та зміна стартової швидкості, паралельна та часткова підготовка батареї модуляція гальма.

Для тих, хто має прошивку Level1 / 2/3 з попереднього пакета для Essential / 1S / Pro2: прошивка в цьому посібнику виразно більш ефективна.

В кінці посібника ви знайдете всю стандартну прошивку для відновлення скутера до його вихідного стану (насправді часто буває достатньо оновлення з офіційної програми Xiaomi).

Якщо ви оновите програму Xiaomi після встановлення цих прошивок, їх установку буде скасовано.

 
Пік ват750 Вт850 Вт1000 Вт1150 Вт
Посилений контролерНетНетрекомендуемыеНеобходимо
СумісністьM365, M365 Pro, 1S, Pro2, EssentialM365, M365 Pro, 1S, Pro2M365 Pro, Pro2M365 Pro, Pro2
 

Сумісність «Кращої прошивки Xiaomi V2»

Як було оголошено, цей пакет сумісний з усіма моделями Xiaomi. Однак установка трохи відрізнятиметься в залежності від вашого самокату:

 • Xiaomi M365 з класичною панеллю «діоди» : щоб встановити цю прошивку, ви повинні спочатку підготувати самокат для читання трьохрежимної прошивки. Завдяки цій схильності через спеціальний BLE можна буде мати режим SPORT, який характеризуватиметься світло-зеленим світлодіодом.
 • Xiaomi M365 Standard з панеллю керування PRO: у цьому випадку ви можете приступити безпосередньо до прошивки прошивки.
 • Xiaomi M365 Pro: у цьому випадку на вашому скутері необхідно встановити BLE 90 (ble = прошивка приладової панелі). Потім ви можете приступити до прошивки.
 • Xiaomi Essential: приступайте безпосередньо до прошивки.
 • Xiaomi 1S : приступайте безпосередньо до прошивки.
 • Xiaomi Pro2: приступайте безпосередньо до прошивки.

Для користувачів Essential, 1S, Pro2: якщо ви встановили останнє оновлення, надане Xiaomi, ви можете зіткнутися з помилкою підключення через програму для перепрошивки M365 Downg. Фактично, програма може не підключитися та зупинитися на повідомленні «Скасовано через повторну спробу». У такому випадку потрібно почекати, поки розробник цієї програми також омине це оновлення. Інших обхідних шляхів немає.

У всіх випадках, якщо ви перевіряєте із програми, вона повідомить вам, що загальна автономія становить 45 км. Все гаразд, оскільки прошивка заснована на базі M365 Pro. Інше ненадійне).

 
 

Встановлення прошивки

Щоб встановити прошивку з цього пакету «Краща прошивка Xiaomi V2», вам знадобиться телефон Android, потім встановіть програму M365Downg, клацнувши наступний логотип:

Завантажити M365 Downg

Потім ми продовжимо пояснювати, як робити в залежності від скутера, який у вас є.

Xiaomi M365 Standard з панеллю керування у вигляді точок

Як було зазначено вище, у разі необхідно підготувати самокат до читання прошивки як СПОРТ. Режим СПОРТ буде активний із світло-зеленим світлодіодом на додаток до звичайного зеленого та білого. Почнемо із завантаження відповідного BLE,  натиснувши тут.

Згодом:

● Запустіть Bluetooth та GPS на своєму смартфоні, увімкніть самокат (для безпеки також активуйте режим польоту на своєму смартфоні, щоб уникнути будь-яких проблем)
● Запустіть програму M365 DownG.
● Програма просканує пристрої в цьому районі, натисніть свій скутер, який буде відображатися як MIScooter6560 або аналогічне ім’я
● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію», після повідомлення «Запит версії скутера » ви побачите таку інформацію, як свій BLE, BMS та DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.
● Потім натисніть «Відкрити кошик» та знайдіть файл, який ви щойно завантажили, під назвою M365_mod_sport.zip
● Натисніть «Flash Bin»
● Тримайтеся подальшого від самокату.
● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО! Тепер ваш BLE підходить для отримання кастомізованої та розширеної прошивки! Потім перейдіть до розділу «Пряма прошивка».

Xiaomi M365 Pro

У випадку M365 Pro (перша версія, не pro2), щоб встановити цей пакет прошивки, ви повинні спочатку встановити BLE у версії 090. Для M365 Pro також є два альтернативні BLE, які дозволяють переглядати відсоток заряду батареї при зупиненому самокаті. , все з дисплеєм у класичному білому або червоному кольорі.
Білого кольору BLE90
Білого кольоруBLE90

щоб завантажити класичний Ble 090, клацніть тут.

Згодом:

● Запустіть Bluetooth та GPS на своєму смартфоні, увімкніть самокат (для безпеки також активуйте режим польоту на своєму смартфоні, щоб уникнути будь-яких проблем)
● Запустіть програму M365 DownG.
● Програма просканує пристрої в цьому районі, натисніть свій скутер, який буде відображатися як MIScooter6560 або аналогічне ім’я
● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію», після повідомлення «Запит версії скутера » ви побачите таку інформацію, як свій BLE, BMS та DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.
● Потім натисніть «Відкрити кошик» і знайдіть файл, який ви щойно завантажили, під назвою BLE090_pro.zip
● Натисніть «Flash Bin»
● Тримайтеся ближче до самокату.
● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО! Тепер ваш BLE підходить для отримання кастомізованої та розширеної прошивки! Потім перейдіть до розділу «Пряма прошивка».

Пряма прошивка прошивки

Як згадувалося вище, пряма прошивка повинна виконуватись у разі Xiaomi Essential, 1S, Pro2 и Xiaomi M365 Standand + Dashboard Pro.

Почнемо із завантаження прошивки, натисніть на прошивку, вибрану для завантаження (правий стовпець для 10-дюймових шин):

Ось прошивка для користувачів з паралельним акумулятором:

Запустіть Bluetooth і GPS на своєму смартфоні, увімкніть самокат (для безпеки також активуйте режим польоту на своєму смартфоні, щоб уникнути будь-яких проблем)
● Запустіть програму M365 DownG .
● Натисніть «Підключитися», програма просканує пристрої в цьому районі, натисніть на свій скутер, який відображатиметься як MIScooter6560 або аналогічне ім’я
● Програма може запустити повідомлення «Натисніть кнопку на свій скутер», якщо це так, запустіть один натисніть кнопку живлення самокату, щоб завершити підключення.
● Після підключення натисніть кнопку «Перевірити версію». після повідомлення «Запит версії скутера» ви побачите таку інформацію, як ваш BLE, BMS і DRV. Якщо вони не з’являються, натисніть кнопку Перевірити Ver вдруге.
● Потім натисніть «Відкрити кошик» і знайдіть щойно завантажений файл.
● Клацніть Flash Bin
● Програма може повідомити про можливу несумісність прошивки, яка може призвести до цегли самоката. Все нормально, тому що прошивки уніфіковані, натискаємо близько.
● Тримайтеся ближче до самокату
● Зачекайте 100%. ЗРОБЛЕНО! Тепер насолоджуйтесь новими характеристиками вашого автомобіля та керуйте обережно! Якщо ви цінуєте зміну, прочитайте, як підтримати нас у полі нижче!

 

Завантажити стокову оригінальну прошивку (прошити як при встановленні оновленої прошивки):

Xiaomi Pro
Xiaomi Essential
Xiaomi 1S
Xiaomi Pro2

Дякую ScooterHacking.org та групі Facebook « Xiaomi m365 / Pro / 1S / Pro2 / Essential Custom Firmware Hub» за надання вихідних файлів.